برگزاري اولين نمايشگاه بين المللي تكنولوژي سراميك كشور در اصفهان

برگزاري اولين نمايشگاه بين المللي تكنولوژي سراميك كشور در اصفهان

1396/6/14 1463 0

برگزاري اولين نمايشگاه بين المللي تكنولوژي سراميك كشور در اصفهان

اولین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک(CeramTech 2017) با برند " سرامتک " در تاریخ 15 تا 18 شهریور ماه با حضور 130 شرکت داخلی و خارجی در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان گشایش می یابد.

اولین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک(CeramTech 2017)  با برند " سرامتک " در تاریخ 15 تا 18 شهریور ماه با حضور 130 شرکت داخلی و خارجی در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان گشایش می یابد.  
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، این نمایشگاه در اولین دوره برگزاری خود میزبان شرکت هایی از استان های اصفهان، یزد، تهران، قزوین، خراسان رضوی، سمنان و کرمان و نمایندگی فروش محصولات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، انگلستان، ترکیه و آلمان در فضایی به مساحت 8000 مترمربع خواهد بود.
مشارکت کنندگان این نمایشگاه همگی از تأمین‌کنندگان مواد اولیه و مواد معدنی، تولیدکنندگان ماشین‌آلات خط تولید، تولیدکنندگان لعاب، دستگاه‌های چاپ دیجیتال، شرکت‌های طراحی، شرکت‌های مشاور و خدمات مهندسی، شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات اتوماسیون صنعتی، شرکت‌های پخت سوم و شرکت‌های تولید نسوز هستند که برای اولین بار در فضایی کاملاً تخصصی و ویژه، مواد اولیه و تکنولوژی های روز صنعت سرامیک و شاخه کاری خود را به نمایش می گذارند.  
گفتنی است این نمایشگاه همزمان با چهارمین کنگره سراسری صنعت کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال برگزار می شود. میزبانی این کنگره که در تاریخ 15 تا 18 شهریور ماه در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد، برای اولین بار به اصفهان رسیده و از طریق رایزنی های انجام شده با نمایشگاه اصفهان همزمان شده است.
رؤسای انستیتو تکنولوژی سرامیک اسپانیا، رؤسای مرکز سرامیک بولونیا کشور ایتالیا، رییس انجمن علمی سرامیک ایران، رییس انجمن صنفی کاشی و سرامیک تزیینی و رییس انجمن لعاب و رنگ‌دانه‌های تزیینی ایران از مهمانان ویژه اولین نمایشگاه تکنولوژی سرامیک به شمار می روند که همزمان با نمایشگاه، از پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان نیز بازدید به عمل می آورند.
در ایام برگزاری نمایشگاه سرامتک، همه روزه دو سرویس رایگان رفت و برگشت از استان یزد به اصفهان به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان متخصص و صنعتگران این استان در نظر گرفته شده است.
این نمایشگاه از ساعت 16 تا 21 روزهای مذکور آماده بازدید مسوولان، متخصصان و علاقمندان است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر