برگزاري اولين نمايشگاه تكنولوژي سراميك كشور در اصفهان

برگزاري اولين نمايشگاه تكنولوژي سراميك كشور در اصفهان

1396/5/11 1456 0

برگزاري اولين نمايشگاه تكنولوژي سراميك كشور در اصفهان

کنگره کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال کشور در سه دوره گذشته در تهران برگزار شده و امسال برای اولین بار میزبانی خود را به اصفهان سپرده است

اولین نمایشگاه بین المللی تکنولوژی سرامیک (CeramTech) کشور از 15 تا 18 شهریور ماه همزمان با چهارمین کنگره کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال کشور در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، همزمانی این دو رویداد و حضور کارشناسان صنعت سرامیک دنیا از جمله اساتید دانشگاه بولونیا، مرکز تحقیقات سرامیک بولونیا و تنی چند از متخصصین حرفه ای صنعت کاشی و سرامیک کشور از جمله اساتید انجمن سرامیک ایران، بار علمی و تحقیقاتی این نمایشگاه را قوت داده و ابعاد تخصصی ویژه ای به این نمایشگاه خواهد بخشید.
کنگره کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال کشور در سه دوره گذشته در تهران برگزار شده و امسال برای اولین بار میزبانی خود را به اصفهان سپرده است؛ نخستین میزبانی اصفهان از این رویداد که مهم ترین رویداد کشور در صنعت کاشی و سرامیک محسوب می شود، و همچنین رایزنی های انجام شده برای برگزاری همزمان این رویداد با اولین نمایشگاه تکنولوژی سرامیک کشور در اصفهان،فرصت بسیار قابل توجهی است که پس از ماه ها هماهنگی و مذاکره برای شهر اصفهان حاصل شده است.
دیگر نکته حائز اهمیت در برگزاری این نمایشگاه این است که نمایشگاه سرامتک بر تکنولوژی حوزه سرامیک تمرکز داشته و با نمایشگاه کاشی و سرامیک که در سال های گذشته در اصفهان برگزار می شد، متفاوت است. در واقع در این رویداد، تکنولوژی و مواد اولیه که خوراک اولیه کارخانه های کاشی و سرامیک است، عرضه و معرفی می شود و نه محصولات آن ها؛
هدف مهم برپایی این نمایشگاه، انتقال علم، تکنولوژی و فناوری این حوزه است؛ از این رو نمایندگان کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین و اسپانیا به عنوان کشورهای مهم و تأثیرگذار این صنعت، در این نمایشگاه حضور مستقیم دارند. همچنین حضور بیش از 40 واحد تولیدی موفق کاشی و سرامیک کشور، این نمایشگاه را به رویدادی اثرگذار تبدیل خواهد کرد که پیش بینی می شود میزبان تعداد زیادی از متخصصین و صنعتگران سراسر کشور باشد.
با توجه به تعدد برندهای کاشی و سرامیک و کارخانجات مطرح این حوزه در دو استان یزد و اصفهان و همجواری این دو استان، نیاز به برگزاری این نمایشگاه به شدت احساس می شود.  
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به آدرس www.ceramtech.ir مراجعه کرده و یا با شماره های  32606604 031 و 09134632316 تماس حاصل کنند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر